Riasenky ako nikdy predtým

Riasenky ako nikdy predtým

Značka L’Oreal Paris vyvinula paletu odtieňov určenú na zvýraznenie prirodzenej farby očí s riasenkou Volume Million Lashes Luminizer. Tá obsahuje vysoko čierne farbivo zvané Carbon Black, ktorý zvýrazní dramatickosť. Súčasťou je tiež zvláštny prášok, ktoré pohlcuje svetlo vyžarujúce z očí a prehlbuje oči vďaka perleťovým odleskom. Vaše oči získajú naozaj sofistikovaný a uhrančivý pohľad. Million Lashes Luminizer od L’Oréal Paris vám dovolí rozohrať hru svetla a tieňa na vašich riasach. Riasy budú znásobené, až štyrikrát hustejšie a vďaka perleťovým odleskom dodajú očiam neodolateľnú žiaru. Riasenke skvele sekundujú osvedčené očné tiene Quad Pro, ktorý farebne ladí s odleskami vytvorenými Volume Million Lashes Luminizer a s farbou vašich očí.

Verte tomu, ako odlesky korešpondujú s farbou dúhovky, oči vyzerajú opticky väčšie a vďaka násobeniu farby i zmyselnejšie. Voľne opakujúce sa farby posilňujú a prehlbujú jedinečné svetlo, ktoré vyžaruje z očí každej ženy. Po mnoho rokov bolo tiež pravidlom pre zdôraznenie farby očí orámovať ich linkou v rovnakej farbe. Ale Luminizer look pre vás dámy našiel odlišný spôsob, ako podčiarknuť ich krásu.

Pulzujúci zafír.

Či už mate odtiene svetlé alebo hlboko modré, oceľové alebo tyrkysové, všetky tóny modrej najlepšie vyniknú s modrými očami. Násobí farbu dúhovky a súčasne temným odtieňom modrej posilňuje modré očí. Riasenka Luminizer vytvára hru svetla a tieňa pre dramatické, strhujúce modré oči.

Jantárová hnedá.

Od tmavých až po zelené, alebo hnedé oči rozžiari intenzívna riasenka s hnedými odleskami spolu so zlatisto hnedými tieňmi. Vlny zlatistých odleskov dodávajú hnedým očiam neodolateľný živočíšny magnetizmus.

Svetlý ametyst

Orieškové, sivé alebo zlatisté oči získajú ešte teplejší nádych a vyzerajú žiarivejšie, ak sú orámované slivkovým alebo tmavo šedými odtieňmi. Ženskejšie a zmyselnejšie oči vyzerajú väčšie a jasnejšie, ale aj tajomnejšie.

Iskrivý smaragd

Zelené oči v škále od smaragdovo zelenej po žltkasté, hrdzavé a šedé odlesky zvýrazní khaki a farba nefritu. Použite tieto elegantné farby a zelené oči budú žiariť ako vybrúsený klenot.

Tajomstvo intenzívnych, príťažlivých a krásnych očí ako nikdy predtým?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *