Mikropigmentácia – výhody permanentného make-upu

Mikropigmentácia - výhody permanentného make-upu

Môže to byť naozaj úmorné a časovo náročné mať neustále ceruzku na obočiach, maľovať pery, a použiť očné linky. Niektoré z týchto úloh navyše potrebujú trochu zručnosti. Fascinujúci vzhľad bude ťažké dosiahnuť s neistými rukami alebo keď sa ponáhľate. Makeup môže byť nákladný a musí byť často krát menený. Našťastie trvalý makeup môže ukončiť všetky tieto problémy.

Trvalý make-up je ideálny pre ženy na cestách, atletické typy a kariérne typy. Zatiaľ čo make-up je veľmi dôležitý pre udržanie čistého, moderného a kvalifikovaného vzhľadu, existuje veľa ďalších životne dôležitých vecí, do ktorých môžete investovať váš drahocenný čas. Proces je tiež označovaný ako mikropigmentácia, permanentný make up môže vyzerať presne tak dobre, a často lepšie, ako každý iný make-up, ktorý si budete aplikovať sami. Mikropigmentácia je vynikajúca možnosť pre seniorov alebo ľudí, ktorí môžu mať zhoršený zrak alebo trasúce sa ruky, ktorí môžu mať problémy s aplikáciou make-upu. Je to vynikajúca metóda pre ženy, ktoré sú alergické na make-up, alebo ľudia, ktorí trpia vypadávaním vlasov.

Ako každý iný make-up, aj permanentný make-up môže byť prispôsobený vašim potrebám. Profesionálny konzultant vám pomôže dosiahnuť požadovaný vzhľad, a to predovšetkým na základe toho, čomu dáte prednosť, a čo najlepšie vyhovuje vášmu tónu a štruktúre pleti. Šablóny sa nikdy nepoužívajú. Každá práca vykonaná je robená ručne a špeciálne prispôsobená vášmu vzhľadu. Trvalé očné linky je možné aplikovať presne. Obočie môže byť aplikované tak, aby sa dokonale zmiešalo s vašimi existujúcimi vlasmi a aby krásne ohraničilo vaše oči a tvár. Pery môžu byť lemované a dokonca aj predĺžené, ak to je to, čo si prajete. Vaše pery sú môžu byť dokonca úplne sfarbené, ak máte pocit, že vaše pery sú príliš bledé. Mikro pigmentácia sa dokonca môže použiť na vyplnenie nerovnomernej vlasovej línie.

Trvalý make-up je rovnaký ako ľahké tetovanie. Na miesto sa aplikuje lokálna anestézia a celý postup trvá jednu až dve hodiny. Oblasť okolia bude červená, ale rozplynie sa o niekoľko hodín. Podľa náročnosti je potom potrebné vykonať retuš pre finálnu úpravu, aby bol make up dokonalý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *